Υπεύθυνος/η Εξυπηρέτησης Πελατών στη Nova Real Estate

  • Εμφανίσεις 1209
Η Nova Real Estate είναι το μεγαλύτερο δίκτυο πώλησης ακινήτων με 2 γραφεία στο Μαρούσι και στον Άλιμο και 140 εκπαιδευμένα στελέχη εξυπηρέτησης πελατών. Οι ιδρυτές της Nova Real Estate εργάζονται από το 1999 στην κτηματομεσιτική αγορά της Αττικής με ιδιαίτερη επιτυχία μέχρι σήμερα.
Στα πλαίσια της αυξανόμενης ζήτησης, ζητούνται Υπεύθυνοι Εξυπηρέτησης Πελατών για τη στελέχωση των δυο γραφείων.

Εκπαίδευση: Τα έμπειρα διευθυντικά στελέχη της Εταιρίας,  αναλαμβάνουν να εκπαιδεύσουν τους νέους Υπεύθυνους Εξυπηρέτησης Πελατών, και να τους παρέχουν τις απαραίτητες γνώσεις τεχνολογίας, marketing και δημοσίων σχέσεων, για να ανταπεξέρχονται με επιτυχία στο έργο τους.

Η Εταιρεία προσφέρει σταθερές μηνιαίες αμοιβές και υψηλές αμοιβές από τις πωλήσεις ακινήτων.

Καθήκοντα: Η Διαχείριση του πελατολογίου της Εταιρίας από τους εκπαιδευμένους Υπεύθυνους Εξυπηρέτησης Πελατών, περιλαμβάνει

  • Διαχείριση χαρτοφυλακίου ακινήτων
  • Διαχείριση χαρτοφυλακίου πελατών
  • Οργάνωση επαφών με ιδιοκτήτες
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση ενδιαφερομένων για αγορά ή μίσθωση ακινήτου

Απαραίτητα προσόντα:

  • Καλή χρήση υπολογιστών
  • Γνώση αγγλικών
  • Μεταφορικό μέσο
  • Εμπειρία στην κτηματομεσιτική εργασία θα αξιολογηθεί ιδιαίτερα.

Δυνατότητα καριέρας: Η Εταιρία δίνει δυνατότητα καριέρας στο management, λόγω της συνεχούς ανάπτυξης νέων γραφείων και διευθύνσεων πωλήσεων.

Παροχές:

  • Μηνιαίες αμοιβές από 300€ έως 600€
  • Υψηλές αμοιβές επί των συναλλαγών που διαχειρίζεται κάθε Υπεύθυνος Εξυπηρέτησης
  • Παροχή αυτοκινήτου βάσει στόχου
  • Παροχή κινητού τηλεφώνου βάσει ποιοτικής εξυπηρέτησης
  • Παροχή ασφαλιστηρίου συμβολαίου Υγείας βάσει ποιοτικής διαχείρισης χαρτοφυλακίου

Στείλε εδώ το βιογραφικό σου.

Επιστήμες:

Απόφοιτος Λυκείου, Απόφοιτος Πανεπιστημίου, Απόφοιτος ΤΕΙ